دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان
Zahedan University of Medical Sciences and Health Services1398/11/09
دهکده سلامت در چابهار راه اندازی می شود.
مدیر عامل منطقه آزاد چابهار در سمینار ویتره و رتین و به منظور توسعه گردشگری سلامت از راه اندازی دهکده سلامت با حمایت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، ایرانشهر و منطقه آزاد چابهار خبر داد.
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان کلیه مقررات صادره خود اعم از بخشنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و ضوابط اجرایی و ... را پیش از ابلاغ به مدت دو هفته از طریق درگاه الکترونیکی خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می نمایددهکده سلامت در چابهار راه اندازی می شود.
مدیر عامل منطقه آزاد چابهار در سمینار ویتره و رتین و به منظور توسعه گردشگری سلامت از راه اندازی دهکده سلامت با حمایت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، ایرانشهر و منطقه آزاد چابهار خبر داد.
سواحل مکران برای توسعه گردشگری سلامت بی نظیر است
فرماندار چابهار در سمینار ویتره و رتین از حضور همه متخصصین علوم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کشور برای مشارکت در برنامه های سلامت محور دعوت کرد.
آغاز به کار دوازدهمین سمینار سالیانه ویتره ورتین با حضور اساتید فرهیخته چشم پزشکی کشور در چابهار به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
دوازدهمین سمینار کشوری ویتره و رتین با حضور 300 نفر از نخبه های چشم ئزشکی ایران و با حضور اعضای هیات علمی گروههای چشم پزشکی از سراسر ایران میزبانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در شهرستان چابهار آغاز به کار کرد
بیماریابی، شناسایی و حساس سازی برای پیشگیری با کرونا ویروس در مرزهای شرقی کشور بر اساس پروتکل های بین المللی و دستور العمل های ملی
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بر حساس سازی، شناسایی و بیمار یابی برای پیشگیری از کرونا ویروس بر اساس پروتکل های بین المللی و دستورالعمل های ملی در مرز های شرقی کشور تاکید کرد
کمک خیرین سلامت در تامین تجهیزات پزشکی به بیمارستان امام خمینی(ره) خاش
بیش از 150 میلیون تومان تجهیزات پزشکی از سوی خیرین سلامت به بیمارستان خاش اهداء شد.
شمارش معکوس برای تحولی بزرگ در حوزه سلامت سیستان و بلوچستان
مراحل آمادگی برای نخستین عمل کاشت حلزون شنوائی در زاهدان با سرعت در حال انجام است.
تعرض به سلامت شهروندان، خط قرمز اداره نظارت بر درمان
تعطیلی یکی دیگر از مراکز آسیب رسان به سلامت مردم در زاهدان
تقدیر رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به سبب طراح و مجری اولیه پویش نم نم
رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت از دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به سبب پیشنهاد دهنده اولیه اجرای پویش نم نم، نه به مواد مخدر، نه به مواد دخانی تقدیر کرد.
تقویت نظام مراقبت سندرمیک بیماریها در پایانه مرزی میرجاه برای پیشگیری از ویروس کرونا
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از تقویت نظام مراقبت سندرمیک بیماریها در پایانه مرزی میرجاه برای پیشگیری از ویروس کرونا خبر داد.
غربالگری نوزادان نارس از نظر اختلالات بینایی(رتینو پاتی) در بیمارستانهای دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
تمامی نوزادان نارس زیر 1.5 کیلو از نظر اختلالات بینایی (رتینوپاتی) مورد غربالگری قرار می گیرند.
ارائه خدمات سلامت به 900 نفر از اهای روستانی سیل زده تلنگ قصر قند به همت جهاد گران سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
جهادگران سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با حضور در مناطق جنوبی استان به بیش از 900 نفر از اهالی روستای تلنگ خدمات بهداشتی و درمانی ارائه کردند.
عملیات حصار کشی بیمارستان 540 تختخوابی زاهدان
عملیات حصار کشی بیمارستان 540 تختخوابی زاهدان با پی کنی ، سنگ چینی ، اجرای بتن مگر و آرماتوربندی این طرح آغاز شده است.
اطلاعیه مراسم شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مسجد دانشکده دندانپزشکی زاهدان
در آستانه سالروز شهادت صدیقه کبری، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و در ایام شهادت سردار پرافتخار اسلام، شهید حاج قاسم سلیمانی، پایگاه مقاومت بسیج کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به همت و مشارکت مجموعه کارکنان دانشکده دندانپزشکی مراسم مداحی و عزاداری برگزار می کند.
پلمپ عطاری در سراوان، عطاری ها حق فروش دارو را ندارند
یک باب عطاری در شهرستان سراوان بدلیل عرضه داروهای غیر مجاز پلمپ گردید.
اردوی فرهنگی زیارتی راهیان نور ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی
دانشگاه علوم پزشکی مشهد با همکاری بسیج جامعه پزشکی برگزاری می کند: اردوی فرهنگی زیارتی راهیان نور ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه های علوم پزشکی
انتصاب زهرا کشاورز بعنوان سرپرست اداره بازنشستگی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
دکتر سعید محمد شهنوازی معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان طی ابلاغی سرکار خانم زهرا کشاورز را به عنوان سرپرست اداره بازنشستگی مدیریت دانشگاه منصوب کرد.
ارتقای مرتبه 9 نفر از اعضای محترم هیات علمی در بیست ودومین جلسه هیات ممیزه دانشگاه
تعداد 9 نفر از اعضای محترم هیات علمی دانشکده های پزشکی ، پرستاری وبهداشت در بیست و دومین جلسه هیات ممیزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به مرتبه دانشیاری واستادیاری ارتقاء یافتند.
گروه آناتومی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان یک از قوی ترین گروههای آموزش علوم پزشکی کشور
دبیر شورای تخصصی پزشکی وزارت بهداشت در بازدید از دانشکده ها و گروههای آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از گروه آناتومی دانشگاهها علوم پزشکی زاهدان بعنوان یکی از قوی ترین گروههای آموزشی در حیطه علوم پزشکی کشور یاد کرد که علاوه بر نیروی انسانی توانمند از فضا و تجهیزات آموزشی و کمک آموزشی استاندارد بهره مند است.
اجرای برنامه غربالگری و تشخیص زود هنگام سرطان روده بزرگ در تمامی مراکز خدمات جامع سلامت
به منظور تشخیص زودهنگام سرطان روده بزرگ، غربالگری این بیماری در تمامی مراکز خدمات جامع سلامت مجموعه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان انجام می شود.
گزارش تصویری از ایستگاه های اطلاع رسانی و پیشگیری از سرطان در بیمارستانهای خاتم الانبیاء (ص) و بوعلی زاهدان